Hoblíky

Elektrický hoblík je typickým strojem k opracování dřeva. Nejčastěji bývá užíván v případech, kdy je potřeba povrch materiálu srovnat či vyhladit. Výborným pomocníkem je však i při rovném či šikmém drážkování, srážení hran a povrchovém strukturování dřeva.

Pracovním nástrojem hoblíku je vyměnitelný nůž s nastavitelnou hloubkou úběru. Standardní hoblovací nože jsou z rychlořezné oceli nebo se slinutým karbidem (tvrdokov).

Hoblík je možné používat také společně se stacionárním zařízením, čímž lze nahradit malou protahovačku nebo tloušťkovačku na lišty, užší prkna, hranoly a trámy.

zobrazit více

Rozdělení této skupiny:

Produkty v této kategorii:

EDH 82

Obj. č.: 617264

Hoblík s velmi silným motorem | Jmenovitý příkon: 900 W | Nastavení úběru: 0–3 mm | Šířka záběru: 82 mm | | Otáčky naprázdno: 12 000 /min

EDH 82 (SYS)

Obj. č.: 629533

Hoblík s velmi silným motorem | Jmenovitý příkon: 900 W | Nastavení úběru: 0–3 mm | Šířka záběru: 82 mm | | Otáčky naprázdno: 12 000 /min

Vážení zákazníci,

 

na trhu se v poslední době objevují prodejci, kteří pod značkou NAREX nabízejí výrobky v neúplném rozsahu a pochybné kvalitě, čímž poškozují vaše práva.

Ve snaze ochránit vás před těmito nepoctivci upozorňujeme, že výrobky značky NAREX distribuujeme výhradně prostřednictvím smluvních prodejců. Společnost Narex s.r.o. neprovozuje žádný elektronický obchod (e-shop), ani žádnou kamennou prodejnu (značkovou prodejnu).

Smluvní prodejci jsou vám kromě samotného prodeje zboží povinni poskytnout následující služby:

  1. Bezplatné vyřízení záruční opravy na výrobky zakoupené v síti smluvních prodejců. Seznam smluvních prodejních míst je dostupný na www.narex.cz. Zboží zakoupeného u nesmluvního prodejce lze reklamovat pouze u tohoto prodejce a to se všemi souvisejícími náklady.
  2. Zaručí, že se nejedná o plagiáty (napodobeniny) našich výrobků, ani o tzv. šedý dovoz.
  3. Originální náhradní díly jsou garantovány výhradně u autorizovaných servisních míst a pouze s nimi také spolupracuje společnost Narex s.r.o. na řešení případných reklamací uplatňovaných zákazníkem. Seznam servisních míst je dostupný na www.narex.cz.
  4. Prezentace zboží na prodejně, která Vám dává možnost obeznámit se se strojem před samotnou koupí.
  5. Odborně vyškolený personál, který Vás seznámí s použitím, funkcemi a doporučenou údržbou zvoleného stroje.
  6. Společnost Narex s.r.o. nenese jakoukoliv zodpovědnost za případné škody na zdraví nebo majetku, pokud byly způsobeny v souvislosti s používáním nelegálně vyrobeného či prodávaného výrobku nesoucího značku NAREX. Pokud Vám prodejce uvedené služby odpírá či není schopen zajistit, informujte nás prosím na adrese narex@narex.cz.

Váš tým NAREX