Využijte výhodnou nabídku kvalitního nářadí. Už jen do konce května.

Česká Lípa | 23. 5. 2019

NAREX je synonymem pro vrtačky, úhlové brusky, kotoučové pily a další elektronářadí, který vydrží roky. České elektronářadí se těší přízni řemeslníků a kutilů napříč generacemi. NAREX v březnu odstartoval ojedinělou nabídku svých bestsellerů platnou do 31. 5. 2019.

Akušroubovák ASV 108-2 10,8 V při sestavování nábytku. Obj. č. akušroubováku ASV 108-2 je 65404347, ilustrační foto. Foto: Narex

Jaro je v plném proudu a je nutné vybavit dílnu kvalitním náčiním, které práci usnadní a ušetří čas. NAREX sestavil nabídku z nejoblíbenějších strojů, ke kterým vždy doporučuje kvalitní příslušenství. To je nedílnou součástí úspěchu práce. K jarním pracím na domě nebo chalupě patří příprava dřeva, sestavení zahradního nábytku a velký jarní úklid jak zahrady, tak dílny a garáže. K tomu poslouží typy Jirky Poláčka:

10,8V vrtací akušroubovák se silným krouticím momentem ASV 108-2

127-Bit Box 127dílná sada šroubovacích bitů Industrial-CrV, obj.č. 65404065. Foto: Narex

Tento kompaktní vrtací šroubovák o napětí 10,8 V je vybaven akumulátorem o kapacitě 2,0 Ah a jeho hmotnost je pouhých 1,1 kg. Prvotně je určen pro průmyslovou a stavební výrobu, montáže a údržbu, ale dokonalou službu udělá i v domácnosti, na chatě, v dílně nebo garáži. Celokovová převodovka akušroubováku odolává i nejtěžším zatížením. Stroj je vybaven inteligentní nabíječkou AN 108, která potřebuje k nabití plné kapacity akumulátoru pouhých 25 minut. Nový účinnější motor dosahuje utahovacího výkonu až 35 Nm, díky čemuž se stroj ASV 108-2 řadí mezi nejvýkonnější (HEAVY DUTY) kompakty na trhu. V rámci akční nabídky je možné akušroubovák zakoupit se slevou za 2 690 Kč s DPH. Společně s akušroubovákem NAREX doporučuje 127dílnou sadu houževnatých šroubovacích bitů CrV za doporučených 990 Kč s DPH.

Silná řetězová pila pro přípravu palivového dřeva EPR 35-20

Použití biologického oleje Narex CO 1L, ilustrační foto. Foto: Narex

Elektrické řetězové pily mají oproti benzínovým několik nesporných výhod. První je hmotnost a tichý provoz. Řetězová pila NAREX EPR 35-20, která díky promyšlené ergonomii skvěle padne do ruky a její jmenovitý příkon je 2 000 W. Hmotnost pily je pouze 4,2 kg. Benzínové pily váží průměrně 6 kg. Další výhodou je možnost práce i v uzavřených prostorech, díky absenci nebezpečných spalin z benzínového motoru. Výměna řetězu i vodicí lišty je velice snadná, není třeba použití žádných nástrojů. Zcela zásadní je pro mnoho zákazníků cena. Elektrické řetězové pily jsou výrazně levnější než benzínové. EPR 35-20 s délkou vodicí lišty 350 mm a řetězem Oregon 91-PX 052 lze pořídit za 2 990 Kč s DPH. Pro elektrické řetězové pily doporučujeme používat účinný a ekologicky odbouratelný biologický olej na mazání řetězu NAREX CO 1L (125 Kč s DPH).

Kompaktní vysavač do dílny, kotelny i pro mokré vysávání VYS 25-21

Vysavač pro mokré i sudé vysávání o objemem nádoby 25 l VYS 25-21. Obj. č. 65403609. Foto: Narex

Na úklid dílny, sklepa, zahrady, kotelny, ale i domácnosti je ideální model VYS 25-21 s objemem nádoby 25 l, který v sobě kombinuje mobilitu nižší a vybavenost vyšší třídy vysavačů. Nabízí suché i mokré vysávání do sáčku nebo přímo do nádoby, poloautomatický systém čištění filtru, integrovanou elektrickou zásuvku se spínací elektronikou, elektronickou regulaci sání, funkci foukání a rozsáhlé možnosti ukládání drobného nářadí a příslušenství. Až do konce května je možné pořídit model VYS 25-21 za 5 490 Kč s DPH. K vysavači doporučujeme 5dílnou sadu textilních filtračních sáčků.

S předváděcím technikem spol. NAREX Jirkou Poláčkem se můžete potkat na mnoha předváděcích akcích a veletrzích, kde si můžete vyzkoušet a prohlédnout kompletní sortiment zboží značky. Sledujte Kalendář akcí.

Využijte jedineční příležitosti nakoupit za tyto výhodné ceny už jen do konce května. Kompletní nabídku naleznete na www.narex.cz/akce nebo u autorizovaných prodejců. Ceny jsou doporučené. U jednotlivých prodejců se mohou lišit.

Marketing Narex (Iša)