NOVINKA – prodlužovací gumové kabely 25 m a 50 m s navíjecím bubnem a pevným středovým panelem

Česká Lípa | 24. 5. 2019

Česká značka elektronářadí je synonymem pro kvalitu a dlouhou životnost strojů. Nedílnou součástí je i příslušenství. Často na jeho volbě závisí správné fungování stroje a jeho výkon. Narex na příslušenství nezapomíná a pravidelně inovuje své zboží pro co nejlepší výsledky. Využívá k tomu komunikaci přímo se zákazníky a zaměřuje se na veškeré podněty přímo od uživatelů.

 25m prodlužovací kabel s navíjecím bubnem PBN 25. Foto: Narex50m prodlužovací kabel s navíjecím bubnem PBN 50. Foto: Narex

Důležitou součástí vybavení každé dílny je dostatečně dlouhý prodlužovací kabel. Ideální volbou je prodlužovací kabel na bubnu. Pokud nechcete trávit drahocenný čas nekonečným rozmotáváním a skládáním kabelu. Manipulace s bubnem je mnohem příjemnější díky pevnému středovému panelu. Fixovaný střed bubnu zajišťuje neměnnou pozici zásuvek i v případě odvíjení či navíjení kabelu. Toto řešení je velmi šetrné ke kabelům již připojených zařízení, jejichž vodiče nejsou namáhány kroucením a není nutno je odpojovat. Práce s ním je bezproblémová, flexibilní a bezpečná.

 Zamotání zapojených kabelů do bubnu s rotujícími zásuvkami. Foto: NarexNezamotané připojené kabely při zapojení do nových prodlužovacích kabelů NAREX s navíjecím bubnem. Foto: Narex

Detail kabelové příchytky. Foto: NarexRám bubnu je mohutný lakovaný ocelový s gumovým madlem. Robustní pogumované držadlo je pro perfektní úchop a pohodlné přenášení správnou volbou. Cívka bubnu je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu (PP). Pohodlné navíjení po celé délce kabelu díky otočné ergonomické boční navíjecí rukojeti. Buben má i brzdu, která je umístěná na nosné konstrukci pro zablokování cívky během přepravy. Konec kabelu je opatřen praktickou příchytkou proti nechtěnému rozmotání kabelu.

 Otočná navíjecí rukojeť. Foto: NarexDetail zásuvek. Foto: Narex

Kabely Narex jsou vybaveny 4 vestavnými zásuvkami se samosvornými a gumovým těsněním pro velkou odolnost proti mechanickému namáhání a stříkající vodě – IP44. Kabely jsou vyrobeny v kontrastní modré barvě, což se osvědčuje hlavně při práci kolem domu a na zahradě. Díky ochraně IP44 lze kabely používat i v mokré trávě. Červené tlačítko ve středu zásuvek je velmi důležitá je i resetovatelná tepelná ochrana prodlužovacího bubnu, chránící před poškozením v případě přetížení.

Narex nabízí prodlužovací kabely na bubnu ve dvou provedeních, 25 m a 50 m. U obou variant je vodič H05RR-F 3G 1,5 mm² na napětí 230 V~. Hmotnost PBN 25 je 4,5 kg a PBN 50 9,5 kg. Doporučené prodejní ceny kabelu PBN 25 je 1 515 Kč s DPH a kabelu PBN 50 2 420 Kč s DPH Ceny jsou doporučené, u jednotlivých prodejců se mohou lišit.

Marketing Narex (Iša)