Narex se již potřetí chystá na veletrh Země živitelka

Česká Lípa | 22. 8. 2019

České elektronářadí každoročně vyráží na veletrhy, kde pracovníci osobně předvádí přednosti a funkčnost stojů a příslušenství. Účastni na Zemi živitelce je již tradicí.

Pozvánka na veletrh Země živitelka 2019

Narex chce být svým zákazníkům a uživatelům blíž, proto se každoročně vydává na veletrhy a výstavy. Tam si přijdou na své všichni nadšení zemědělci, řemeslníci, zahrádkáři, stavebníci, kutilové, zahrádkáři… Zkrátka všichni ti, kteří jsou zvědaví na novinky a celý výrobní program, který Narex představuje.

České nářadí NAREX je mimo jiné proslulé svou univerzálností. Není určené pouze pro jeden druh pracovní operace, tak jako to bývá u zahraničních výrobců nářadí. Český řemeslník si vystačí s málem a zlaté české ručičky si dokáží poradit v každé situaci. Jednou z hlavních cílových skupin, pro které nářadí produkuje jsou právě i zemědělci. Ti využívají nářadí každodenně při údržbě nejen zemědělských strojů, ale i budov, různých stavení a zařízení nejen pro zvířata a pěstování, ale i pro svůj soukromý život. Na veletrh Země živitelka Narex jistě patří.

2kg vrtací kladivo NAREX, EKV 21
Lehké vrtací kladivo EKV 21

Hlavní sezóna nářadí je vždy jaro a podzim, tedy tak jako předešlé roky chystá výrobce elektronářadí akční nabídku platnou od 1. září. Návštěvníci veletrhu mají jedinečnou příležitost vyzkoušet si novinky mezi prvními a nakoupit za zvýhodněné ceny již s předstihem. Exkluzivně, týden před spuštěním akční nabídky si novinky a akční modely mohou vyzkoušet nebo zakoupit přímo na výstavišti. Nikde jinde takou příležitost mít nebudou.

Loňská prezentace Narex na Českobudějovickém výstavišti
Loňská prezentace Narex na Českobudějovickém výstavišti

Zářiová akční nabídka se skládá z jedenácti akčních modelů ze standardního sortimentu a jedné novinky, ke kterým zákazníci obdrží dárek v hodnotě až 999 Kč. Dále zcela nová řada strojů a čtyř novinek z řad příslušenství. Více se dozvíte a uvidíte přímo na výstavišti.

Těšíme se na Vás od 22. do 27. srpna na Českobudějovickém výstavišti.

Narex zároveň pořádá mnoho zajímavých předváděcích akcí s předváděcím technikem Jirkou Poláčkem. Potkat ho můžete po celé České republice.

Není nad to načerpat hodnotné informace o nářadí v praxi. Na výstavách a veletrzích jsou připraveni předváděcí technici, produktoví manažeři a další zaměstnanci zodpovědět veškeré dotazy a ochotně vám předvést kompletní sortiment stojů a příslušenství NAREX. Sledujte kalendář akcí na https://www.narex.cz/cs-cz/kalendar_udalosti

Kompletní akční nabídku naleznete na www.narex.cz/akce nebo u autorizovaných prodejců od 1. 9. 2019.

Logo Autorizovaného prodejce společnosti Narex s.r.o.

Marketing Narex (Iša)