Vyhledávání

Přehled strojů

Obj. kód Poznámka
65404810 1.11.2013
N6 N9 N8 N5 N1 N2 N10 N7 N14 N13 N57 N38 N15 N16 N18 N39 N17 N58 N22 N40 N59 N11 N12 N19 N20 N23 N43 N41 N30 N24 N25 N42 N27 N29 N31 N26 N56 N45 N32 N33 N34 N50 N52 N47 N46 N35 N53 N54 N48 N12 N36 N51 N55 N37 Rozpad 1
Název Vaše cena Vaše cena s DPH Množ. Moje poznámka Fotografie
1 65403612 Táhlo PS 300 EQ ET-BG 1 ks 1 589,84 CZK 1 923,71 CZK
2 65403613 Kulisa PS 300 EQ ET-BG 1 ks 312,42 CZK 378,03 CZK
5 65403614 Šroub PS 300 EQ 1 ks 37,23 CZK 45,05 CZK
6 65403615 Upínací páka JSP 120/BSP 120 E 1 ks 175,15 CZK 211,93 CZK
7 65403616 Ohybová pruž. PS 300 EQ 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
8 65403617 Šroub PT-3,5x70-KT15 2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
9 65403618 Šroub M4x12-TAPTITE-T15 2 ks 23,65 CZK 28,62 CZK
10 65403619 Víko převodovky PS 300 EQ ET-BG 1 ks 1 158,44 CZK 1 401,71 CZK
11 65403620 Šroub PT-3,5x30-PZV 7 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
12 65403621 Skříň-set EPL 12-7 BE 1 ks 528,93 CZK 640,01 CZK
13 65403622 Šroub DIN 912-M4x20-12.9-PR80 2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
14 65403623 Těsnění PS 300 EQ ET-BG 1 ks 220,46 CZK 266,76 CZK
15 65403624 Kulisa ložiska PS 300 E 1 ks 392,45 CZK 474,86 CZK
16 00761556 Pojist.kroužek DIN 471-8x0,8 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
17 65403626 Opěrná podložka DIN 988-S-8x14 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
18 65403627 Výstředník PS 300 EQ ET-BG 1 ks 529,20 CZK 640,33 CZK
19 65403628 Závaží PS 300 EQ 1 ks 457,68 CZK 553,79 CZK
20 65403629 Kyvný náhon PS 300 EQ ET-BG 1 ks 270,08 CZK 326,80 CZK
22 65403630 Ozubené kolo PS 300 EQ ET-BG 1 ks 460,59 CZK 557,31 CZK
23 65403631 Podložka PS 300 EQ 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
24 65403632 Šroub PT-3,5x30-KT15 2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
25 65403633 Těsnění PS 300 E 1 ks 62,05 CZK 75,08 CZK
26 65403634 Převodová skříň PS 300 EQ ET-BG 1 ks 1 631,75 CZK 1 974,42 CZK
27 65403635 Držák PS 300 EQ ET-BG 1 ks 550,91 CZK 666,60 CZK
29 65403636 Držák odlučov. PS 300 EQ úplný 1 ks 1 184,11 CZK 1 432,77 CZK
30 65403637 Šroub M3x8 DIN 912-12.9 1 ks 30,65 CZK 37,09 CZK
31 65403618 Šroub M4x12-TAPTITE-T15 1 ks 23,65 CZK 28,62 CZK
32 65403639 Páka předkmitu JSP 120 1 ks 240,14 CZK 290,57 CZK
33 00765249 Ložisko 608 BB1-0188 ED 1 ks 59,99 CZK 72,59 CZK
34 65403641 Větrák PS 300 EQ 1 ks 51,84 CZK 62,73 CZK
35 65403642 Rotor PS 300 EQ ET-BG 230V 1 ks 1 739,88 CZK 2 105,25 CZK
36 00765252 Ložisko 626 2RSL 1 ks 60,75 CZK 73,51 CZK
37 00767441 Magnet.kroužek EBU 13-14 E 1 ks 23,90 CZK 28,92 CZK
38 65403645 Vzduchov.vložka PS 300 EQ 1 ks 22,63 CZK 27,38 CZK
39 65403646 Šroub PT-3,0x12-KT10 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
40 65403647 Stator PS 300 EQ ET-BG 1 ks 634,31 CZK 767,52 CZK
41 65403648 Motorová skříň BSP 120 E 1 ks 594,92 CZK 719,85 CZK
42 00764261 Kartáče sada EBU 12-9 1 ks 149,00 CZK 180,29 CZK
43 65403650 Držák kartáče PS 300 EQ s kart. ET-BG 1 ks 346,73 CZK 419,54 CZK
45 65403651 Elektronika BSP 120 E 1 ks 2 196,26 CZK 2 657,47 CZK
46 65403652 Spínač BSP 120 E 1 ks 441,72 CZK 534,48 CZK
47 65403653 Ochrana PS 300 EQ 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
48 65403654 Matice DIN 557-M5-05 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
50 65403656 Stůl PS 300 EQ 1 ks 261,31 CZK 316,19 CZK
51 65403657 Chapadlo PS 300 EQ 1 ks 36,50 CZK 44,16 CZK
52 65403658 Vložka saní PS 300 EQ ET-BG 1 ks 153,93 CZK 186,26 CZK
53 65403659 Šroub M4x7-TAPTITE-T15 6 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
54 00615025 Šroub M5x25 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
55 65403661 Saně komplet PS/PSB 300 ET-BG 1 ks 579,88 CZK 701,65 CZK
56 66622066 Pohybl.přívod H05 RN-F 2x1 EURO 4m
66638264
1 ks 145,18 CZK 175,67 CZK
57 00219031 Šroub PT-3,5x10-KT15 2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
58 66593250 Příchytka EV 10-2 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
59 66404443 Návlačka EŠ 106 D 1 ks 45,28 CZK 54,79 CZK
Název souboru Velikost souboru

Loading...