Vyhledávání

Přehled strojů

Obj. kód Poznámka
00620363
N6 N12 N15 N13 N11 N17 N5 N7 N2 N3 N14 N10 N4 N23 N24 N45 N43 N25 N20 N22 N44 N47 N21 N26 N46 N27 N48 N19 N28 N49 N18 N29 N50 N30 N51 N31 N32 N73 N74 N33 N52 N34 N35 N38 N36 N39 N40 N37 N54 N41 N55 N56 N42 N57 N69 N70 N58 N59 N60 N61 N72 N68 N67 N64 N63 N62 N71 N66 N65 Rozpad 1
Název Vaše cena Vaše cena s DPH Množ. Moje poznámka Fotografie
2 00614462 Šroub M6x16 DIN 912
615411
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
3 00614469 Matice M6 DIN 934
615422
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
5 00591483 Ochranný kryt 1 ks
6 00625691 Matice M8 ISO 4032
615010
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
7 00592774 Kryt 1 ks
13 00591602 Čep 1 ks
14 00592942 Víčko 1 ks
15 00593967 Mazací zažízení 1 ks
18 00614698 Vodící lišta 30 1 ks 593,00 CZK 717,53 CZK
19 00614699 Řetěz 30 cm 3/8", 45, 1,3 mm 1 ks 322,00 CZK 389,62 CZK
20 00591593 Kolík 1 ks
25 00614868 Pojist.kroužek
616673
1 ks
28 00614318 Šroub M4x20 PZV, DIN 7985
614414
4 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
29 00614929 Podložka 4,1
615439
2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
30 66623863 Ložisko 6002 ZZ C3 AS2 S2 1 ks 58,02 CZK 70,20 CZK
31 66594993 Víčko EBU 15 B 1 ks 101,60 CZK 122,94 CZK
32 00591767 Vřetenové kolo 1 ks
33 00594412 Podložka 1 ks
34 00591199 Kroužek 1 ks
35 00593473 Pružina 25x12,2x0,9x1,6 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
36 00594773 Matice 2 ks
37 00614939 Ložisko 1 ks
38 66592506 Vyrov.podložka EBU 15 4 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
40 00614929 Podložka 4,1
615439
4 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
42 00625546 Šroub 5x25ECO-SYN TORX BN842
614330
4 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
44 00614468 Matice M5 ISO 4032
616664
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
47 00591766 Pastorek 1 ks
48 66592532 Vyrov.podložka EBU 15 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
49 66623814 Ložisko 629 A 4T1X DD MC5 E
614867
1 ks 48,98 CZK 59,27 CZK
50 66592507 Víčko EBU 15 1 ks 30,08 CZK 36,40 CZK
51 00614322 Šroub M4x10 PZV, DIN 965
614426
3 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
52 00406504 Rotor vyvážený EBU 15-S 1 ks 678,75 CZK 821,29 CZK
54 00614886 Čep CHP 2 E 1 ks 77,50 CZK 93,78 CZK
55 66593471 Vzduchov.vložka MP 050 1 ks 20,06 CZK 24,27 CZK
56 00614776 Šroub PT KL 40x60
615282
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
57 66595416 Stator vinutý EBU 15 B 1 ks 666,52 CZK 806,49 CZK
58 00622885 Motorová skříň MP 050.00
620252
1 ks 113,86 CZK 137,77 CZK
59 66620258 Víčko kartáče MR 058.10
594562
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
61 66592428 Pérová vložka MP 050 2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
62 66625249 Držák kartáče MP 050 2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
63 66620259 Víčko kartáče MR 058.10 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
64 00614778 Šroub PT 40x16 K-TORX
614427
2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
65 66615003 Spínač Kopp 2412.59 1 ks 85,43 CZK 103,37 CZK
66 66592091 Kondenzátor EBU 12
591734
1 ks 45,87 CZK 55,50 CZK
67 66593250 Příchytka EV 10-2 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
68 00614336 Šroub M4x14 PZV
614411
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
70 00625545 Šroub 4x25ECO-SYN TORX BN842
614332
4 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
71 66404446 Návlačka EBU 18-E2 1 ks 43,36 CZK 52,47 CZK
Název souboru Velikost souboru

Loading...