Vyhledávání

Přehled strojů

Obj. kód Poznámka
65403931 1.9.2015
N35 N34 N36 N33 N31 N32 N8 N1 N2 N3 N14 N6 N9 N12 N15 N12 N13 N20 N15 N10 N11 N38 N39 N11 N16 N7 N3 N19 N4 N3 N17 N1 N5 N21 N10 N21 N6 N22 N18 N28 N23 N24 N25 N21 N27 N29 N26 N30 Rozpad 1
Název Vaše cena Vaše cena s DPH Množ. Moje poznámka Fotografie
1 65403849 Šroub 6 ks
2 65403848 Kolík 2 ks
3 65403850 Pružná podložka 9 ks
4 65403851 Saně 1 ks
5 65403854 Ozubená tyč 1 ks
6 65403852 Průchodka PG9 2 ks 174,50 CZK 211,14 CZK
7 65403853 Ochrana kabelu 440mm 1 ks 112,51 CZK 136,14 CZK
8 65403857 Šroub 1 ks
9 65403858 Podložka 1 ks
10 65403859 Pouzdro 2 ks
11 65403862 Šroub 3 ks
12 00614468 Matice M5 ISO 4032
616664
3 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
13 65403863 Zemění 1 ks
14 65403860 Šroub 8 ks
15 65403861 Podložka 8 ks
16 65403864 Vodící lišta 1 ks
17 65403865 Vodící lišta 1 ks
18 65403866 Skříň 1 ks
19 00614463 Šroub M6x20
761451
3 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
20 65403875 Magnet 3N 1 ks
21 65403867 Páka 3 ks 229,28 CZK 277,43 CZK
22 65403868 Ozubená hřídel 1 ks
23 65403869 Elektronika 1 ks 2 051,08 CZK 2 481,81 CZK
24 65403870 Krycí plech 1 ks
25 00614321 Šroub M4x8 PZV DIN 7985
614419
4 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
26 65403872 Spínač motoru EVM 32 1 ks 651,62 CZK 788,46 CZK
27 65403871 Spínač magnetu EVM 32 1 ks 309,47 CZK 374,46 CZK
28 65403856 Návlačka 1 ks
29 65403855 Pohybl.přívod 1 ks 536,60 CZK 649,29 CZK
30 65403874 Příchyt.kabelu 1 ks 165,46 CZK 200,21 CZK
31 65403873 Krycí plech 1 ks
35 65405096 Šroub 2 ks
36 65404623 Držák nádržky 1 ks
38 65404625 Plastové víčko 1 ks
39 65404626 Šroub 2 ks
51 65405097 Kapota 1 ks
52 65403846 Šroub 4.8x45 4 ks 45,06 CZK 54,52 CZK
53 65405098 Rotor EVM 40 1 ks 5 161,70 CZK 6 245,66 CZK
54 66623708 Ložisko 608 T1X ZZ1 MC5 E
614996
1 ks 42,09 CZK 50,93 CZK
55 65403834 Pojist.kroužek 1 ks
56 65403844 Držák kartáče EVM 32 2 ks 289,36 CZK 350,13 CZK
57 65403843 Kartáče sada EVM 32 2 ks 540,57 CZK 654,09 CZK
58 65405099 Podložka 4 ks
59 65405100 Šroub 4 ks
60 65405101 Pojist.kroužek 1 ks
61 65403831 Kolík 1 ks
62 65403839 O-kroužek 1 ks
63 65405102 Šroub 4 ks
64 66615149 Ložisko 6001 DDU AS2 S2 1 ks 53,92 CZK 65,24 CZK
65 65405103 Ložiskové víko 1 ks
66 65405104 Převodová skříň 1 ks
67 65405105 Motorové kolo EVM 40 1 ks 1 039,82 CZK 1 258,18 CZK
68 65405106 Předloha 1 ks
69 65405107 Řazení kompl. 1 ks
70 65405108 Kulisa 1 ks
71 66632815 Ložisko 6203 LLU V C3 V2 L39-4 1 ks 52,46 CZK 63,48 CZK
72 65405109 Vřeteno MK II 1 ks
73 65405110 Těsnění převodovky 1 ks
74 65405111 Mazací komora 1 ks
75 65405112 Ložisko 1 ks
76 65405113 Vřetenové kolo 1 ks
77 65405114 Pero 1 ks
78 65405115 Vymezovací podložka 1 ks
79 65405116 Pojist.kroužek 1 ks
80 65405117 Pastorek 1 ks
81 65405118 Dvoukolo 1 ks
82 65405119 Pero 1 ks
83 66614934 Jehlové pouzdro HK 0810 2 ks 31,40 CZK 37,99 CZK
85 65405120 Vzduchovodná vložka 1 ks
86 65405121 Šroub 2 ks
87 65405122 Stator EVM 40 1 ks 2 311,63 CZK 2 797,07 CZK
88 65405123 Motorová skříň 1 ks
N75 N72 N85 N77 N63 N69 N86 N60 N66 N61 N64 N87 N55 N70 N73 N54 N71 N88 N78 N53 N68 N76 N83 N82 N67 N79 N54 N80 N62 N83 N51 N74 N81 N58 N56 N83 N59 N52 N65 N57 Rozpad 2
Název Vaše cena Vaše cena s DPH Množ. Moje poznámka Fotografie
1 65403849 Šroub 6 ks
2 65403848 Kolík 2 ks
3 65403850 Pružná podložka 9 ks
4 65403851 Saně 1 ks
5 65403854 Ozubená tyč 1 ks
6 65403852 Průchodka PG9 2 ks 174,50 CZK 211,14 CZK
7 65403853 Ochrana kabelu 440mm 1 ks 112,51 CZK 136,14 CZK
8 65403857 Šroub 1 ks
9 65403858 Podložka 1 ks
10 65403859 Pouzdro 2 ks
11 65403862 Šroub 3 ks
12 00614468 Matice M5 ISO 4032
616664
3 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
13 65403863 Zemění 1 ks
14 65403860 Šroub 8 ks
15 65403861 Podložka 8 ks
16 65403864 Vodící lišta 1 ks
17 65403865 Vodící lišta 1 ks
18 65403866 Skříň 1 ks
19 00614463 Šroub M6x20
761451
3 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
20 65403875 Magnet 3N 1 ks
21 65403867 Páka 3 ks 229,28 CZK 277,43 CZK
22 65403868 Ozubená hřídel 1 ks
23 65403869 Elektronika 1 ks 2 051,08 CZK 2 481,81 CZK
24 65403870 Krycí plech 1 ks
25 00614321 Šroub M4x8 PZV DIN 7985
614419
4 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
26 65403872 Spínač motoru EVM 32 1 ks 651,62 CZK 788,46 CZK
27 65403871 Spínač magnetu EVM 32 1 ks 309,47 CZK 374,46 CZK
28 65403856 Návlačka 1 ks
29 65403855 Pohybl.přívod 1 ks 536,60 CZK 649,29 CZK
30 65403874 Příchyt.kabelu 1 ks 165,46 CZK 200,21 CZK
31 65403873 Krycí plech 1 ks
35 65405096 Šroub 2 ks
36 65404623 Držák nádržky 1 ks
38 65404625 Plastové víčko 1 ks
39 65404626 Šroub 2 ks
51 65405097 Kapota 1 ks
52 65403846 Šroub 4.8x45 4 ks 45,06 CZK 54,52 CZK
53 65405098 Rotor EVM 40 1 ks 5 161,70 CZK 6 245,66 CZK
54 66623708 Ložisko 608 T1X ZZ1 MC5 E
614996
1 ks 42,09 CZK 50,93 CZK
55 65403834 Pojist.kroužek 1 ks
56 65403844 Držák kartáče EVM 32 2 ks 289,36 CZK 350,13 CZK
57 65403843 Kartáče sada EVM 32 2 ks 540,57 CZK 654,09 CZK
58 65405099 Podložka 4 ks
59 65405100 Šroub 4 ks
60 65405101 Pojist.kroužek 1 ks
61 65403831 Kolík 1 ks
62 65403839 O-kroužek 1 ks
63 65405102 Šroub 4 ks
64 66615149 Ložisko 6001 DDU AS2 S2 1 ks 53,92 CZK 65,24 CZK
65 65405103 Ložiskové víko 1 ks
66 65405104 Převodová skříň 1 ks
67 65405105 Motorové kolo EVM 40 1 ks 1 039,82 CZK 1 258,18 CZK
68 65405106 Předloha 1 ks
69 65405107 Řazení kompl. 1 ks
70 65405108 Kulisa 1 ks
71 66632815 Ložisko 6203 LLU V C3 V2 L39-4 1 ks 52,46 CZK 63,48 CZK
72 65405109 Vřeteno MK II 1 ks
73 65405110 Těsnění převodovky 1 ks
74 65405111 Mazací komora 1 ks
75 65405112 Ložisko 1 ks
76 65405113 Vřetenové kolo 1 ks
77 65405114 Pero 1 ks
78 65405115 Vymezovací podložka 1 ks
79 65405116 Pojist.kroužek 1 ks
80 65405117 Pastorek 1 ks
81 65405118 Dvoukolo 1 ks
82 65405119 Pero 1 ks
83 66614934 Jehlové pouzdro HK 0810 2 ks 31,40 CZK 37,99 CZK
85 65405120 Vzduchovodná vložka 1 ks
86 65405121 Šroub 2 ks
87 65405122 Stator EVM 40 1 ks 2 311,63 CZK 2 797,07 CZK
88 65405123 Motorová skříň 1 ks
Název souboru Velikost souboru

Loading...