Vyhledávání

Přehled strojů

Obj. kód Poznámka
00404004
N65 N5 N44 N23 N22 N63 N46 N24 N3 N1 N64 N2 N47 N4 N66 N48 N31 N8 N49 N6 N45 N67 N32 N50 N68 N33 N9 N72 N74 N73 N71 N51 N34 N10 N70 N69 N52 N53 N7 N11 N54 N35 N25 N55 N36 N26 N56 N57 N27 N58 N13 N28 N25 N26 N29 N37 N30 N28 N14 N38 N62 N15 N76 N77 N81 N78 N80 N79 N16 N17 N18 N39 N19 N72 N40 N41 N20 N42 N83 N43 N21 Rozpad 1
Název Vaše cena Vaše cena s DPH Množ. Moje poznámka Fotografie
1 00592979 Přídav.držadlo AH-43/185
591948
1 ks 155,00 CZK 187,55 CZK
2 66405525 Ruční šroub M5x35/30 1 ks 21,52 CZK 26,04 CZK
3 00615433 Podložka 5,3
615434
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
4 00614468 Matice M5 ISO 4032
616664
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
5 66594836 Vložka EVP 13 B-2S 1 ks 24,79 CZK 30,00 CZK
7 66591611 Dorazová tyč EVP 13 B-2S 1 ks 57,35 CZK 69,39 CZK
8 00614377 Šroub M3x60(102014011)Marquart 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
9 00614794 Pojist.kroužek J 35x1,5 DIN 472
617542
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
10 66592224 Víčko EC 513 D/A 1 ks 87,80 CZK 106,24 CZK
11 66595411 Kryt 1 ks
13 00594328 Pero 4x6x29 1 ks
14 66614901 Ložisko 6003 DDU AS2 S2 1 ks 63,02 CZK 76,25 CZK
15 66591795 Poh.část příkl. 1 ks
16 00615029 Pojist.kroužek 1 ks
17 66591797 Pev.část příkl. 1 ks
18 66594305 Pružina EVP 13 B-2S 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
19 00591427 Podložka EVP 13 B-2S 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
20 66591898 Převodová skříň
591891
1 ks
21 00614988 Kolík 4m6x10 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
22 66592989 Vřeten.dvoukolo 1 ks
25 00614484 Kulička D 3,5 G40 2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
26 66593239 Pružina EV 108 D 2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
28 66593390 Páčka EVP 16-2S 2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
29 00629370 O-kroužek 5,5x1,8 NBR 70
594336
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
30 66591608 Řad.čep příkl. 1 ks
31 66591578 Vodící čep EVP 13 B-2S 1 ks 21,33 CZK 25,81 CZK
32 66591536 Kulisa 1 ks
33 66594335 Řadící kolečko 1 ks
34 66592207 Těsnění EVP 13 B-2S 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
35 66614934 Jehlové pouzdro HK 0810 1 ks 31,40 CZK 37,99 CZK
36 00615383 Šroub 1 ks
37 66618046 Těsnící kroužek
591745
1 ks
38 66623814 Ložisko 629 A 4T1X DD MC5 E
614867
1 ks 48,98 CZK 59,27 CZK
39 00403846 Rotor vyvážený MP 150 1 ks
40 66623810 Ložisko 627 T1X DD1 MC5 E
614866
1 ks 45,68 CZK 55,27 CZK
41 00591877 Vymez.podložka MP 150 1 ks
42 66591263 Vyrov.podložka MP 050 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
43 66594571 Vzduchov.vložka 1 ks
44 66614898 Ložisko 1 ks
45 66621021 Předloha
592732
1 ks
46 66621023 Předloha EVP 13 B-2G5 s pastorkem 1 ks 353,40 CZK 427,61 CZK
47 66592678 Předlohové kolo EVP 13 B-2S 1 ks 92,56 CZK 112,00 CZK
48 00591812 Talířov.pružina 4 ks
49 66591200 Třecí podložka 1 ks
50 00594329 Kroužek EVP 13 B-2S 1 ks 22,46 CZK 27,18 CZK
51 66591621 Motorové kolo 1 ks
52 66592440 Vyrov.podložka EVP 16-2S 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
53 66592723 Vyrov.podložka EVP 16-2S 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
54 66592786 Třecí podložka 1 ks
55 00614868 Pojist.kroužek
616673
1 ks
56 66614912 Ložisko 607 MC3 1 ks 39,96 CZK 48,35 CZK
57 00629370 O-kroužek 5,5x1,8 NBR 70
594336
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
58 66618045 Ložiskové víko
591857
1 ks
62 00614334 Šroub M3x10 PZV
614454
1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
63 00614775 Šroub PT 40x55/16
594334
2 ks
65 00615013 Podložka 2 ks
66 00593012 Šroub 4 ks
67 00620652 Motorová skříň
591831
1 ks
68 00615051 Spínač Kopp 2412.65 1 ks 83,35 CZK 100,85 CZK
69 66405713 Tlumivka MR 030 úplná 1 ks 35,42 CZK 42,86 CZK
70 66405714 Tlumivka MR 030 úplná 1 ks 31,24 CZK 37,80 CZK
71 66593250 Příchytka EV 10-2 1 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
72 00625697 Šroub 4x16 ECO-SYN BN 84229
429872
7 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
73 66404443 Návlačka EŠ 106 D 1 ks 45,28 CZK 54,79 CZK
78 66591826 Držák kartáče 2 ks
79 00614432 Šroub M4x14 DIN 965 A
614311
2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
80 66592966 Příchytka MP 030 2 ks 20,00 CZK 24,20 CZK
81 66592091 Kondenzátor EBU 12
591734
1 ks 45,87 CZK 55,50 CZK
83 66406571 Pohybl.přívod H05 RN-F 2x1 EURO 3m 1 ks 122,12 CZK 147,77 CZK
Název souboru Velikost souboru

Loading...