AKCE
Nabídka je platná od 15. 10. 2016

Detaily a přednosti

80 000 cyklů sepnutí
80 000 cyklů sepnutí Patentovaný systém jednoduché mechanické pružinové spojky zaručuje okamžité zastavení pilového řetězu při vypnutí spínače (doběhová brzda) a zároveň zajišťuje okamžité zastavení řetězu při nenadálém zpětném vrhu pily (bezp. brzda zpětného vrhu pily) přes páku brzdy, která je umístěna v ideální poloze u obloukového držadla.
Beznástrojové napínání
řetězu
Beznástrojové napínání řetězu Tvar ruční upínací matice i stavěcího napínacího kolečka byl uzpůsoben pro jednoduché a snadné ovládání v pracovních rukavicích.
Vzduchový filtr
Vzduchový filtr Až o 90 % méně škodlivých nečistot proniká do motoru díky jedinečné aplikaci výměnného vzduchového filtru z polyuretanu.
Motor a řetězka
Motor a řetězka Vysoce výkonný 2500 W kompaktní motor s elektronickou ochrannou proti přetížení a pozvolným náběhem elektrického proudu má dostatečnou výkonovou rezervu i pro řezání celým záběrem lišty o délce 450 mm. Díky silnému motoru a speciální řetězce pila dosahuje nejvyšší řezné rychlosti (17 m/s) mezi elektrickými pilami.
Olejová nádržka
Olejová nádržka o objemu 200 ml je uzavřena ergonomickým víčkem s jistícím lankem proti ztrátě. Kontrolu oleje usnadňuje přehledný olejoznak, umístěný na boku pily.
Jednoduchý fixační systém
Jednoduchý fixační systém v zadní části držadla řetězové pily, pro pohotové uchycení a uvolnění prodlužovacího kabelu.
Zesílené uložení
Zesílené uložení převodovky vylepšuje torzní tuhost stroje a prodlužuje tak životnost celého převodového ústrojí. Ocelová příložka zároveň slouží jako vodítko napínacího mechanizmu, ozubený doraz a zachytávač řetězu.
Univerzální pilový řetěz
91 PX Oregon
Univerzální pilový řetěz
91 PX Oregon je vhodný i pro profesionální použití. Jednotlivé články tohoto řetězu jsou navrženy tak, aby co nejvíce snižovaly riziko zpětného vrhu, omezovaly vibrace a zajišťovaly dokonalé promazání řetězu a vodicí lišty.

TEST RYCHLOSTI, VÝKONNOSTI A SPOTŘEBY OLEJE

TEST RYCHLOSTI, VÝKONNOSTI A SPOTŘEBY OLEJE - graf
17 m/s

Elektrické řetězové pily Narex řady "HIGH SPEED" s vysokou řeznou rychlostí 17 m/s jsou v průměru o 20 % rychlejší při zpracování jednoho kubíku palivového dřeva než vybrané konkurenční stroje, to vše při nesrovnatelně menší spotřebě mazacího oleje.