Pracovní pomůcky

Rozdělení této skupiny:

Produkty v této kategorii:

PNR Cart 70

Obj. č.: 65405491

# sticker_description_9 #

Mobilní skládací přepravka - Samostatně neprodejné! Bližší informace hledejte v naší akční nabídce TOOL MIX. - Bytelná, skládací přepravka s nosností až 70 kg! Ideální pomocník pro řemeslo i volný čas. Teleskopické madlo a gumová kolečka pro snadnou manipulaci a transport. Jednoduchá, stohovatelná konstrukce.

5in1 ERS EASY

Obj. č.: 65405488

# sticker_description_9 #

Sada profesionálních ráčnových šroubováků - Samostatně neprodejné! Bližší informace hledejte v naší akční nabídce TOOL MIX. - Ergonomický šroubovák s ráčnovým mechanizmem (72 zubů) a sada pěti vyměnitelných nástavců z vysoce kvalitní nástrojové oceli S2 pro přesné dotahování a povolování jednou rukou.

SET FG

Obj. č.: 65405482

Sticker 1

Víceúčelové pracovní rukavice - Bezprsté rukavice FG-L - Flexibilní, komfortní, ergonomické rukavice s širokým rozsahem použití a dobrou mechanickou odolností. Moderní design z lehkého, pružného a prodyšného materiálu PU/NUBUCK. Pěnové dlaňové vycpávky snižují otřesy a tlumí nárazy. Jednovrstvý strečový materiál pro vynikající hmatový pocit.

SET WG

Obj. č.: 65405481

Sticker 1

Víceúčelové pracovní rukavice - Pracovní rukavice WG-XL - Flexibilní, komfortní, ergonomické rukavice s širokým rozsahem použití a dobrou mechanickou odolností. Moderní design z lehkého, pružného a prodyšného materiálu PU/NUBUCK. Pěnové dlaňové vycpávky snižují otřesy a tlumí nárazy. Jednovrstvý strečový materiál pro vynikající hmatový pocit.

Doporučené příslušenství pro:

FL LED 3 M

Multifunkční SLIM LED svítilna

FL LED 3 M

Technické parametry
Pracovní lampa / Bodové světlo
Celkový výkonLED 3 W / LED 2 W
Světelný tok300 lm / 150 lm
Doba svícenícca 3 hod / cca 4 hod
Kapacita akumulátoru2,2 Ah
Doba nabíjenícca 180 min
Objednací číslo65404609

Multifunkční SLIM LED technologie pro komerční sféru i pro domácí použití, outdoor a sportovní vyžití - široké spektrum použití díky dvěma volitelným režimům svícení: