Akumulátorová technika

Od doby svého vzniku, který se datuje do počátku 70. let minulého století, kdy byla pro potřeby amerického vesmírného programu vyvinuta a na oběžné dráze úspěšně odzkoušena první vrtačka poháněná baterií, prodělaly akumulátorové stroje jednu z nejdynamičtějších proměn v celé historii elektrického ručního nářadí.

Příznačného raketového vzestupu a opravdového rozmachu se aku nářadí dočkalo až s průnikem do mnoha odvětví průmyslové výroby. Ta svými stále modernějšími technologiemi přináší nové možnosti k jejich uplatnění, zároveň ale klade vysoké nároky na mnohem robustnější, výkonnější a sofistikovanější stroje a zařízení, které dlouhodobě obstojí v jinak těžkých, mnohdy extrémních pracovních podmínkách.

Nejnovější aku nářadí Narex takové podmínky splňuje! Kromě toho, že na trh uvádí dvojici nejvýkonnějších rázových utahováků na světě, se může rovněž pochlubit širokým a výkonnostně uspořádaným programem dalších akumulátorových strojů – šroubováků, vrtacích šroubováků a příklepových šroubováků, jež vedle již zmíněného utahování pokrývají širokou paletu pracovních případů a použití, které po celá desetiletí zůstávají doménou této tradiční značky.

zobrazit více

Rozdělení této skupiny: