Adresy a kontakty

Narex s.r.o.
Chelčického 1932
470 01 Česká Lípa
Česká republika

Tel.: +420 481 645 183
E-mail: narex@narex.cz
Tel. odbyt (objednávky): +420 481 645 471
Tel. servis: +420 481 645 465

IČO: 48293181
DIČ: CZ48293181

Společnost byla zapsána dne 5. 8. 1993 v Obchodním registru Krajského soudu v Ústí nad Labem, spis. značka C5210


Firemní správa

Jaroslav Hybner
Funkce:  Jednatel společnosti
Ředitel společnosti,
Lucie Pazourková
Funkce:  Prokurista
Jana Caklová
Funkce:  Asistentka
Telefon: +420 481 645 183
E-mail: Jana.Caklova@narex.cz

Zákaznický servis (vnitřní služba)

  • Přijímá objednávky strojů, příslušenství a náhradních dílů;
  • Ověřování skladových množství zboží;
  • Podává informace o stavu zakázky;
  • Řeší reklamace dodávek zboží;
  • Řeší fakturaci dodávek (platby, nedoplatky, dobropisy, dopravné, …).

Možnosti zasílání objednávek:

Poštou:

Narex s.r.o
objednávka
Chelčického 1932
470 01 Česká Lípa

E-mailem: Ladislav.Venc@narex.cz
Faxem: +420 487 823 207

Poznámka: Z důvodu archivace obchodní komunikace přijímáme objednávky pouze písemnou formou prostřednictvím e-mailové schránky, faxu, případně poštou. Autorizovaní obchodní partneři mohou pro objednávání využít on-line objednávkový systém na partnerském portálu Narex s.r.o.

Ladislav Venc
Funkce:  Prodejní podpora, Informace o náhradních dílech
Telefon: +420 481 645 471
E-mail: Ladislav.Venc@narex.cz
Blanka Špádová
Funkce:  Prodejní podpora
Telefon: +420 481 645 472
E-mail: Blanka.Spadova@narex.cz

Obchodní tým

Jan Havránek
Funkce:  Obchodní ředitel
Telefon: +420 481 645 473
E-mail: Jan.Havranek@narex.cz
Jiří Poláček
Funkce:  Předváděcí technik
Koordinace předváděcích akcí
Telefon: +420 602 120 634
E-mail: Jiri.Polacek@narex.cz

Obchodní zástupci:

  • Navrhují obchodní podmínky s prodejci;
  • Informují o sortimentu, cenách, novinkách a akcích;
  • Zajišťují prezentační systémy – prezentaci výrobků, tiskoviny, reklamní předměty;
  • Sjednávají předváděcí akce.

Obchodní zástupci pro Čechy a Moravu

Slavomír Frána
Funkce:  Obchodní zástupce
– jižní Čechy
– západní Čechy
Telefon: +420 722 910 082
E-mail: Slavomir.Frana@narexsro.cz
Tomáš Pícha
Funkce:  Obchodní zástupce
– Praha
– severní Čechy
– severozápadní Čechy
Telefon: +420 702 217 602
E-mail: Tomas.Picha@narexsro.cz
Vítězslav Kopečný
Funkce:  Obchodní zástupce
– střední Čechy
– východní Čechy
Telefon: +420 731 566 292
E-mail: Vitezslav.Kopecny@narexsro.cz
Jiří Pokorný
Funkce:  Obchodní zástupce
– jihovýchodní Čechy
– jižní Morava
Telefon: +420 602 592 754
E-mail: Jiri.Pokorny@narexsro.cz

Obchodní zástupci pro Slovensko

Jaroslav Repka
Funkce:  Regionální vedoucí prodeje pro Slovensko
Telefon: +421 911 778 528
E-mail: Jaroslav.Repka@narexsro.cz

Servis

  • Zajišťuje záruční a pozáruční opravy;
  • Přijímá a vyřizuje požadavky na servis;
  • Řeší dopravu zboží do a ze servisu;
  • Řešení reklamací a oprav.
Karla Pětioká
Funkce:  Vedoucí servisu
Telefon: +420 481 645 460
E-mail: Karla.Petioka@narex.cz
Miroslav Daníček
Funkce:  Reklamační technik
Telefon: +420 481 645 465
E-mail: Miroslav.Danicek@narex.cz
Michal Dvořák
Funkce:  Záruční a pozáruční servis
Telefon: +420 724 778 529
E-mail: Michal.Dvorak@narex.cz

Nákup

Věra Hrebíčková
Funkce:  Manažerka nákupu
Telefon: +420 481 645 227
E-mail: Vera.Hrebickova@narex.cz
Bc. Simona Vencláková
Funkce:  Disponentka nákupu
Telefon: +420 481 645 476
E-mail: Simona.Venclakova@narex.cz
Mirka Kunešová
Funkce:  Disponentka nákupu
Telefon: +420 481 645 478
E-mail: Mirka.Kunesova@narex.cz

Marketingové oddělení

Ing. Petr Lukavec
Funkce:  Vedoucí marketingového oddělení
Telefon: +420 481 645 479
E-mail: Petr.Lukavec@narex.cz
Lucie Rybnikářová Dneboská
Funkce:  Správa reklamních předmětů
Veletrhy a výstavy – zajišťuje účast na veletrzích a výstavách
Veletrhy a výstavy – koordinace
Produktová školení – koordinace
Telefon: +420 481 645 474
E-mail: Lucie.Rybnikarova@narex.cz
Pavla Rivolová
Funkce:  DTP a grafika
Tvorba průvodní dokumentace k výrobkům, katalogy, ceníky, produktové tiskoviny
Telefon: +420 481 645 475
E-mail: Pavla.Rivolova@narex.cz
Tomáš Kolč
Funkce:  Spravuje internetové stránky
Spravuje partnerský portál
Zpracovává průvodní dokumentaci k výrobkům
Telefon: +420 481 645 262
E-mail: Tomas.Kolc@narex.cz

Produktový management

Miloslav Kolomazník
Funkce:  Produktmanažer
Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
– Šroubováky
– Vrtačky
– Příklepové vrtačky
– Rázové utahováky (aku)
– Kladiva
– Systémová balení
Telefon: +420 481 645 185
E-mail: Miloslav.Kolomaznik@narex.cz
Zbyněk Bureš
Funkce:  Produktmanažer
Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
– Úhlové brusky
– Svítilny
– Rádia
– Řetězové pily
– Ochranné prostředky
– Prodlužovací kabely
Telefon: +420 481 645 196
E-mail: Zbynek.Bures@narex.cz
Michal Dvořák
Funkce:  Produktmanažer
Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
– Míchadla
– Magnetické vrtačky
– Rázové utahováky (el.)
– Přímé brusky
– Nůžky a prostřihovače
– Vibrační brusky
– Stojany na vrtání
Telefon: +420 724 778 529
E-mail: Michal.Dvorak@narex.cz
Martin Semerád
Funkce:  Produktmanažer
Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
– Listové pily
– Kotoučové pily
– Průmyslové vysavače
– E-koloběžky
– Pracovní pomůcky
– Ruční nářadí
– Nářadí pro nejmenší (hračky)
Telefon: +420 481 645 480
E-mail: Martin.Semerad@narex.cz