Narex na IBF Brno 2016

Výstaviště Brno, 20. – 23. 4. 2016

Od „veletržní pauzy“ mezi lety 2008 a 2014 se Narex již druhých ročníkem po sobě prezentoval na Mezinárodním stavebním veletrhu v Brně IBF 2016.

   

Pro tento ročník jsme zvolili netradiční formu prezentace a výstavního stánku v podobě amerického kamionu značky Kenworth, vyladěného do Narexových barev. Uvnitř kamionu bylo zázemí pro jednání a pohoštění, před kamionem na podiu ve tvaru obřího systaineru se odehrávala show moderátora Jana Havránka se soutěžemi o ceny Narex.

Samozřejmostí bylo předvádění strojů a příslušenství, včetně představení novinek – Nové řady kompaktních úhlových brusek pro montáže a údržbu. Více zde: https://www.narex.cz/novinky/cs/2015-04-ebu/akcni-nabidka.html

Ti nejmenší návštěvníci Narexového veletržního kamionu si odnesli malý kamionek na památku.

   

V rámci soutěží, si zájemci mohli vyzkoušet, na výstavách již tradiční, sundavání kola akumulátorovými rázovými utahováky, vysávání vody a řezání na přesnost si zájemci mohli stroje vyzkoušet i na předváděcím voze Renault Mégane, který se brousil, řezal, děroval, prošíval samořeznými šrouby. Vznikal tak NRC (Narex Race Car).

Reportážní video:

Více fotografií v naší fotogalerii.