Prověřená společnost

V květnu tohoto roku byla společnost Narex s.r.o. již podruhé v řadě oceněna certifikátem Prověřená společnost. Certifikát je udělován každoročně na základě průzkumu veřejného mínění, který provádí ve střední a západní Evropě Centrum Výzkumu Názoru klientů. Průzkum hledá negativní recenze na internetu. Jedná se o relativně nový projekt, který vznikl v roce 2013 v Polsku a jeho cílem je informovat potenciální zákazníky o souboru firem, které si vydobyly přední příčky v žebříčku za kvalitu poskytovaných služeb a využívání zásad etiky v oblasti řízení firem. Společnosti oceněné tímto certifikátem mají dobrou pověst nejen mezi zákazníky, ale i obchodními partnery.

V České republice funguje projekt od roku 2014 a v tuto chvíli zaměstnává více než 200 lidí v šesti zemích Evropy.  Společnost se rychle rozrůstá a v současné chvíli spolupracuje s více než 76 tisíci firem v Evropě.

Ocenění si moc vážíme a svým zákazníkům i obchodním partnerům děkujeme za projevenou přízeň. Věříme, že vaší důvěru nezklameme a dobré pověsti se budeme těšit i nadále.

Děkujeme

Více zde: https://www.proverenaspolecnost.cz/company,53161,narex-s-r-o