Adresy a kontakty

Narex s.r.o.
Chelčického 1932
470 01 Česká Lípa
Česká republika

Tel.: +420 481 645 183
E-mail: narex@narex.cz

IČO: 48293181
DIČ: CZ48293181

Společnost byla zapsána dne 5. 8. 1993 v Obchodním registru Krajského soudu v Ústí nad Labem, spis. značka C5210


Firemní správa

Jaroslav Hybner
Funkce:  Ředitel společnosti, Prokurista
Telefon: +420 702 213 838
E-mail: Jaroslav.Hybner@narex.cz
Jitka Zahrádková
Funkce:  Prokurista
Telefon:
E-mail:
Maciej Stajkowski
Funkce:  Jednatel společnosti
Telefon:
E-mail:
Jana Caklová
Funkce:  Asistentka
Telefon: +420 481 645 183
E-mail: Jana.Caklova@narex.cz

Zakázkové oddělení (vnitřní služba)

  • Přijímá objednávky strojů, příslušenství a náhradních dílů;
  • Ověřování skladových množství zboží;
  • Podává informace o stavu zakázky;
  • Řeší reklamace dodávek zboží;
  • Řeší fakturaci dodávek (platby, nedoplatky, dobropisy, dopravné, …).

Možnosti zasílání objednávek:

Poštou:

Narex s.r.o
objednávka
Chelčického 1932
470 01 Česká Lípa

E-mailem: Ladislav.Venc@narex.cz
Faxem: +420 487 823 207

Poznámka: Z důvodu archivace obchodní komunikace přijímáme objednávky pouze písemnou formou prostřednictvím e-mailové schránky, faxu, případně poštou. Autorizovaní obchodní partneři mohou pro objednávání využít on-line objednávkový systém na partnerském portálu Narex s.r.o.

Ladislav Venc
Funkce:  Prodejní podpora, Informace o náhradních dílech
Telefon: +420 481 645 471
E-mail: Ladislav.Venc@narex.cz
Tereza Wildmanová
Funkce:  Prodejní podpora
Telefon: +420 481 645 472
E-mail: Tereza.Wildmanova@narex.cz

Obchodní zástupci

  • Navrhují obchodní podmínky s prodejci;
  • Informují o sortimentu, cenách, novinkách a akcích;
  • Zajišťují prezentační systémy – prezentaci výrobků, tiskoviny, reklamní předměty;
  • Sjednávají předváděcí akce.

pro Čechy a Moravu

Karel Buchta
Funkce:  Obchodní zástupce
– jižní Čechy
– západní Čechy
Telefon: +420 602 120 636
E-mail: Karel.Buchta@narex.cz
Jan Havránek
Funkce:  Obchodní zástupce
– západní Praha
– severní Čechy
– severozápadní Čechy
Telefon: +420 602 662 389
E-mail: Jan.Havranek@narex.cz
Martin Mejtský
Funkce:  Obchodní zástupce
– východní Praha
– střední Čechy
– východní Čechy
Telefon: +420 731 566 292
E-mail: Martin.Mejtsky@narex.cz
Jiří Gottwald
Funkce:  Obchodní zástupce
– severovýchodní Čechy
– severní Morava
Telefon: +420 724 822 523
E-mail: Jiri.Gottwald@narex.cz
Jiří Pokorný
Funkce:  Obchodní zástupce
– jihovýchodní Čechy
– jižní Morava
Telefon: +420 602 592 754
E-mail: Jiri.Pokorny@narex.cz

pro Slovensko

Ľubica Šramková
Funkce:  Obchodní zástupce
– západní Slovensko
Telefon: +421 911 778 527
E-mail: Lubica.Sramkova@narex.cz
Jaroslav Repka
Funkce:  Obchodní zástupce
– východní Slovensko
Telefon: +421 911 778 528
E-mail: Jaroslav.Repka@narex.cz

Servis

  • Zajišťuje záruční a pozáruční opravy;
  • Přijímá a vyřizuje požadavky na servis;
  • Řeší dopravu zboží do a ze servisu;
  • Řešení reklamací a oprav.
Karla Pětioká
Funkce:  Vedoucí servisu
Telefon: +420 481 645 460
E-mail: Karla.Petioka@narex.cz
Miroslav Daníček
Funkce:  Reklamační technik
Telefon: +420 481 645 465
E-mail: Miroslav.Danicek@narex.cz
Michal Dvořák
Funkce:  Záruční a pozáruční servis
Telefon: +420 724 778 529
E-mail: Michal.Dvorak@narex.cz

Nákup

Martin Semerád
Funkce:  Manažer nákupu
Telefon: +420 481 645 480
E-mail: Martin.Semerad@narex.cz
Věra Hrebíčková
Funkce:  Disponentka nákupu
Telefon: +420 481 645 227
E-mail: Vera.Hrebickova@narex.cz

Marketingové služby

Miloslav Kolomazník
Funkce:  Produktmanažer
Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
– akumulátorové nářadí
– vrtačky
– kladiva
– rázové utahováky
– míchadla
Telefon: +420 481 645 185
E-mail: Miloslav.Kolomaznik@narex.cz
Zbyněk Bureš
Funkce:  Produktmanažer
Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
– brusky úhlové
– brusky přímé
– brusky vibrační
– pily kotoučové
– pily listové
– pily řetězové
– nůžky
– prostřihovače
– horní frézky
– hoblíky
Telefon: +420 481 645 196
E-mail: Zbynek.Bures@narex.cz
Michal Dvořák
Funkce:  Produktmanažer
Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
– vrtačky magnetické
– vysavače
Telefon: +420 724 778 529
E-mail: Michal.Dvorak@narex.cz
Irena Šimková
Funkce:  Řídí reklamu a propagaci značky Narex
Telefon: +420 481 645 492
E-mail: Irena.Simkova@narex.cz
Ing. Denisa Řezáčová
Funkce:  Veletrhy a výstavy – zajišťuje účast na veletrzích a výstavách
Veletrhy a výstavy – koordinace
Produktová školení – koordinace
Telefon: +420 481 645 474
E-mail: Denisa.Rezacova@narex.cz
Jiří Poláček
Funkce:  Předváděcí technik
Koordinace předváděcích akcí
Telefon: +420 602 120 634
E-mail: Jiri.Polacek@narex.cz

Správa IT a webových stránek

Tomáš Kolč
Funkce:  Spravuje internetové stránky
Spravuje partnerský portál
Zpracovává průvodní dokumentaci k výrobkům
Telefon: +420 481 645 262
E-mail: Tomas.Kolc@narex.cz