Adresy a kontakty

Narex s.r.o.
Chelčického 1932
470 01 Česká Lípa
Česká republika

Tel.: +420 481 645 183
E-mail: narex@narex.cz

IČO: 48293181
DIČ: CZ48293181

Společnost byla zapsána dne 5. 8. 1993 v Obchodním registru Krajského soudu v Ústí nad Labem, spis. značka C5210

----------------------------------------

Firemní správa

Jaroslav Hybner   Jitka Zahrádková
Funkce: Ředitel společnosti
Prokurista
  Funkce: Prokurista
Telefon: +420 702 213 838   Telefon: +420 481 645 205
E-mail: Jaroslav.Hybner@narex.cz   E-mail: Jitka.Zahradkova@narex.cz
         
Maciej Stajkowski   Jana Caklová
Funkce: Jednatel společnosti   Funkce: Asistentka
Telefon:     Telefon: +420 481 645 183
E-mail:     E-mail: Jana.Caklova@narex.cz

----------------------------------------

Zakázkové oddělení (vnitřní služba)

  • Přijímá objednávky strojů, příslušenství a náhradních dílů;
  • Ověřování skladových množství zboží;
  • Podává informace o stavu zakázky;
  • Řeší reklamace dodávek zboží;
  • Řeší fakturaci dodávek (platby, nedoplatky, dobropisy, dopravné, …).

Možnosti zasílání objednávek:

Poštou:

Narex s.r.o
objednávka
Chelčického 1932
470 01 Česká Lípa

E-mailem: Ladislav.Venc@narex.cz
Faxem: +420 487 823 207

Poznámka: Z důvodu archivace obchodní komunikace přijímáme objednávky pouze písemnou formou prostřednictvím e-mailové schránky, faxu, případně poštou. Autorizovaní obchodní partneři mohou pro objednávání využít on-line objednávkový systém na partnerském portálu Narex s.r.o.

 

Ladislav Venc   Tereza Wildmanová
Funkce: Prodejní podpora
Informace o náhradních dílech
  Funkce: Prodejní podpora
Telefon: +420 481 645 471   Telefon: +420 481 645 472
E-mail: Ladislav.Venc@narex.cz   E-mail: Tereza.Wildmanova@narex.cz

----------------------------------------

Obchodní zástupci

  • Navrhují obchodní podmínky s prodejci;
  • Informují o sortimentu, cenách, novinkách a akcích;
  • Zajišťují prezentační systémy – prezentaci výrobků, tiskoviny, reklamní předměty;
  • Sjednávají předváděcí akce.
pro Čechy a Moravu
Karel Buchta   Jan Havránek
Funkce: Obchodní zástupce
   > jižní Čechy
   > západní Čechy
  Funkce: Obchodní zástupce
   > západní Praha
   > severní Čechy
   > severozápadní Čechy
Telefon: +420 602 120 636   Telefon: +420 602 662 389
E-mail: Karel.Buchta@narex.cz   E-mail: Jan.Havranek@narex.cz
         
Martin Mejtský   Jiří Gottwald
Funkce: Obchodní zástupce
   > východní Praha
   > střední Čechy
   > východní Čechy
  Funkce: Obchodní zástupce
   > severovýchodní Čechy
   > severní Morava
Telefon: +420 731 566 292   Telefon: +420 724 822 523
E-mail: Martin.Mejtsky@narex.cz   E-mail: Jiri.Gottwald@narex.cz
         
Jiří Pokorný    
Funkce: Obchodní zástupce
   > jihovýchodní Čechy
   > jižní Morava
     
Telefon: +420 602 592 754      
E-mail: Jiri.Pokorny@narex.cz      
         
pro Slovensko
Ľubica Šramková   Jaroslav Repka
Funkce: Obchodní zástupce
   > západní Slovensko
  Funkce: Obchodní zástupce
   > východní Slovensko
Telefon: +421 911 778 527   Telefon: +421 911 778 528
E-mail: Lubica.Sramkova@narex.cz   E-mail: Jaroslav.Repka@narex.cz

----------------------------------------

Servis

  • Zajišťuje záruční a pozáruční opravy;
  • Přijímá a vyřizuje požadavky na servis;
  • Řeší dopravu zboží do a ze servisu;
  • Řešení reklamací a oprav.
Miroslav Daníček   Michal Dvořák
Funkce: Reklamační technik   Funkce: Záruční a pozáruční servis
Telefon: +420 481 645 465   Telefon: +420 724 778 529
E-mail: Miroslav.Danicek@narex.cz   E-mail: Michal.Dvorak@narex.cz

----------------------------------------

Nákup

Martin Semerád   Věra Hrebíčková
Funkce: Manažer nákupu   Funkce: Disponentka nákupu
Telefon: +420 481 645 480   Telefon: +420 481 645 227
E-mail: Martin.Semerad@narex.cz   E-mail: Vera.Hrebickova@narex.cz

----------------------------------------

Marketingové služby

Miloslav Kolomazník   Zbyněk Bureš
Funkce: Produktmanažer
Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
   > akumulátorové nářadí
   > vrtačky
   > kladiva
   > rázové utahováky
   > míchadla
  Funkce: Produktmanažer
Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
   > brusky úhlové
   > brusky přímé
   > brusky vibrační
   > pily kotoučové
   > pily listové
   > pily řetězové
   > nůžky
   > prostřihovače
   > horní frézky
   > hoblíky
Telefon: +420 481 645 185   Telefon: +420 481 645 196
E-mail: Miloslav.Kolomaznik@narex.cz   E-mail: Zbynek.Bures@narex.cz
         
Michal Dvořák    
Funkce: Produktmanažer
Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
   > vrtačky magnetické
   > vysavače
     
Telefon: +420 724 778 529      
E-mail: Michal.Dvorak@narex.cz      
         
Irena Šimková   Ing. Denisa Řezáčová
Funkce: Řídí reklamu a propagaci značky Narex   Funkce: Veletrhy a výstavy – zajišťuje účast na veletrzích a výstavách
Veletrhy a výstavy - koordinace
Produktová školení - koordinace
Telefon: +420 481 645 492   Telefon: +420 481 645 474
E-mail: Irena.Simkova@narex.cz   E-mail: Denisa.Rezacova@narex.cz
         
 Jiří Poláček    
Funkce: Předváděcí technik
Koordinace předváděcích akcí
     
Telefon: +420 602 120 634      
E-mail: Jiri.Polacek@narex.cz      

----------------------------------------

Správa IT a webových stránek

Tomáš Kolč    
Funkce: Spravuje internetové stránky
Spravuje partnerský portál
Zpracovává průvodní dokumentaci k výrobkům
     
Telefon: +420 481 645 262      
E-mail: Tomas.Kolc@narex.cz      

----------------------------------------