Adresy a kontakty

Narex s.r.o.

Chelčického 1932
470 01 Česká Lípa
Česká republika

Tel.: +420 481 645 183
E-mail: narex@narex.cz

IČO: 48293181
DIČ: CZ48293181

Společnost byla zapsána dne 5. 8. 1993 v Obchodním registru Krajského soudu v Ústí nad Labem, spis. značka C5210


Firemní správa

Jaroslav Hybner

Ředitel společnosti
Prokurista

Telefon: +420 702 213 838
E-mail: Jaroslav.Hybner@narex.cz
 

Jitka Zahrádková

Prokurista

     

Telefon: +420 481 645 205
E-mail: Jitka.Zahradkova@narex.cz
 

Maciej Stajkowski

Jednatel společnosti

Jana Caklová

Funkce
  • Asistentka
Telefon: +420 481 645 183
E-mail: Jana.Caklova@narex.cz
 


Zakázkové oddělení (vnitřní služba)

  • Přijímá objednávky strojů, příslušenství a náhradních dílů;
  • Ověřování skladových množství zboží;
  • Podává informace o stavu zakázky;
  • Řeší reklamace dodávek zboží;
  • Řeší fakturaci dodávek (platby, nedoplatky, dobropisy, dopravné, …).
Možnosti zasílání objednávek:

Poštou:
      Narex s.r.o
      objednávka
      Chelčického 1932
      470 01 Česká Lípa

E-mailem: Ladislav.Venc@narex.cz
Faxem: +420 487 823 207

Poznámka: Z důvodu archivace obchodní komunikace přijímáme objednávky pouze písemnou formou prostřednictvím e-mailové schránky, faxu, případně poštou. Autorizovaní obchodní partneři mohou pro objednávání využít on-line objednávkový systém na partnerském portálu Narex s.r.o.
 

Ladislav Venc

Funkce
  • Prodejní podpora
  • Informace o náhradních dílech
Telefon: +420 481 645 471
E-mail: Ladislav.Venc@narex.cz
 

Tereza Wildmanová

Funkce
  • Prodejní podpora
Telefon: +420 481 645 472
E-mail: Tereza.Wildmanova@narex.cz
 


Obchodní zástupci

  • Navrhují obchodní podmínky s prodejci;
  • Informují o sortimentu, cenách, novinkách a akcích;
  • Zajišťují prezentační systémy – prezentaci výrobků, tiskoviny, reklamní předměty;
  • Sjednávají předváděcí akce

Karel Buchta

Funkce
  • Obchodní zástupce - J + Z Čechy
Telefon: +420 602 120 636
E-mail: Karel.Buchta@narex.cz
 

Jan Havránek

Funkce
  • Obchodní zástupce - Z Praha; S + SZ Čechy
Telefon: +420 602 662 389
E-mail: Jan.Havranek@narex.cz
 

Martin Mejtský

Funkce
  • Obchodní zástupce - V Praha; Stř. + V Čechy
Telefon: +420 731 566 292
E-mail: Martin.Mejtsky@narex.cz
 

Jiří Gottwald

Funkce
  • Obchodní zástupce - SV Čechy; S Morava
Telefon: +420 724 822 523
E-mail: Jiri.Gottwald@narex.cz
 

Jiří Pokorný

Funkce
  • Obchodní zástupce - JV Čechy; J Morava
Telefon: +420 602 592 754
E-mail: Jiri.Pokorny@narex.cz
 

Ľubica Šramková

Funkce
  • Obchodní zástupce - Z Slovensko
Telefon: +421 911 778 527
E-mail: Lubica.Sramkova@narex.cz
 

Jaroslav Repka

Funkce
  • Obchodní zástupce - V Slovensko
Telefon: +421 911 778 528
E-mail: Jaroslav.Repka@narex.cz
 


Servis

  • Zajišťuje záruční a pozáruční opravy;
  • Přijímá a vyřizuje požadavky na servis;
  • Řeší dopravu zboží do a ze servisu;
  • Řešení reklamací a oprav.

Miroslav Daníček

Funkce
  • Reklamační technik
Telefon: +420 481 645 465
E-mail: Miroslav.Danicek@narex.cz
 

Michal Dvořák

Funkce
  • Záruční a pozáruční servis
Telefon: +420 724 778 529
E-mail: Michal.Dvorak@narex.cz
 


Nákup

Zdeněk Kohout

Funkce
  • Manažer nákupu
Telefon: +420 481 645 480
E-mail: Zdenek.Kohout@narex.cz
 

Věra Hrebíčková

Funkce
  • Disponentka nákupu
Telefon: +420 481 645 227
E-mail: Vera.Hrebickova@narex.cz
 


Marketingové služby

Miloslav Kolomazník

Funkce
  • Produktmanažer
  • Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
    • akumulátorové nářadí
    • vrtačky
    • kladiva
    • rázové utahováky
    • míchadla
Telefon: +420 481 645 185
E-mail: Miloslav.Kolomaznik@narex.cz
 

Zbyněk Bureš

Funkce
  • Produktmanažer
  • Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
    • brusky úhlové
    • brusky přímé
    • brusky vibrační
    • pily kotoučové
    • pily listové
    • pily řetězové
    • nůžky
    • prostřihovače
    • horní frézky
    • hoblíky
Telefon: +420 481 645 196
E-mail: Zbynek.Bures@narex.cz
 

Michal Dvořák

Funkce
  • Produktmanažer
  • Poradenství ohledně použití elektronářadí a příslušenství značky Narex pro:
    • vrtačky magnetické
    • vysavače
Telefon: +420 724 778 529
E-mail: Michal.Dvorak@narex.cz
 

Irena Šimková

Funkce
  • Řídí reklamu a propagaci značky Narex
Telefon: +420 481 645 492
E-mail: Irena.Simkova@narex.cz
 

Ing. Denisa Řezáčová

Funkce
  • Veletrhy a výstavy – zajišťuje účast na veletrzích a výstavách
  • Veletrhy a výstavy - koordinace
  • Produktová školení - koordinace
Telefon: +420 481 645 474
E-mail: Denisa.Rezacova@narex.cz
 

Jiří Poláček

Funkce
  • Předváděcí technik
  • Koordinace předváděcích akcí
Telefon: +420 602 120 634
E-mail: Jiri.Polacek@narex.cz
 


Správa IT a webu

Tomáš Kolč

Funkce
  • Spravuje internetové stránky
  • Spravuje partnerský portál
  • Zpracovává průvodní dokumentaci k výrobkům
Telefon: +420 481 645 262
E-mail: Tomas.Kolc@narex.cz
 

Vážení zákazníci,

 

na trhu se v poslední době objevují prodejci, kteří pod značkou NAREX nabízejí výrobky v neúplném rozsahu a pochybné kvalitě, čímž poškozují vaše práva.

Ve snaze ochránit vás před těmito nepoctivci upozorňujeme, že výrobky značky NAREX distribuujeme výhradně prostřednictvím smluvních prodejců. Společnost Narex s.r.o. neprovozuje žádný elektronický obchod (e-shop), ani žádnou kamennou prodejnu (značkovou prodejnu).

Smluvní prodejci jsou vám kromě samotného prodeje zboží povinni poskytnout následující služby:

  1. Bezplatné vyřízení záruční opravy na výrobky zakoupené v síti smluvních prodejců. Seznam smluvních prodejních míst je dostupný na www.narex.cz. Zboží zakoupeného u nesmluvního prodejce lze reklamovat pouze u tohoto prodejce a to se všemi souvisejícími náklady.
  2. Zaručí, že se nejedná o plagiáty (napodobeniny) našich výrobků, ani o tzv. šedý dovoz.
  3. Originální náhradní díly jsou garantovány výhradně u autorizovaných servisních míst a pouze s nimi také spolupracuje společnost Narex s.r.o. na řešení případných reklamací uplatňovaných zákazníkem. Seznam servisních míst je dostupný na www.narex.cz.
  4. Prezentace zboží na prodejně, která Vám dává možnost obeznámit se se strojem před samotnou koupí.
  5. Odborně vyškolený personál, který Vás seznámí s použitím, funkcemi a doporučenou údržbou zvoleného stroje.
  6. Společnost Narex s.r.o. nenese jakoukoliv zodpovědnost za případné škody na zdraví nebo majetku, pokud byly způsobeny v souvislosti s používáním nelegálně vyrobeného či prodávaného výrobku nesoucího značku NAREX. Pokud Vám prodejce uvedené služby odpírá či není schopen zajistit, informujte nás prosím na adrese narex@narex.cz.

Váš tým NAREX