Pečeť Autorizovaný prodejce

Pečeť Autorizovaný servis

Pečeť Autorizovaný prodejce Narex je exklusivní ocenění pro vybrané prodejce elektrického ručního nářadí Narex. Takto ocenění prodejci vám zaručí:

 • Vstřícný a individuální přistup;
 • Profesionální poradenství od pravidelně školeného personálu;
 • Prezentaci a skladovou zásobu nejnovějších strojů a příslušenství;
 • Nabídku akčního zboží;
 • Výběr z originálního příslušenství značky NAREX;
 • Možnost vyzkoušení zboží na prodejně;
 • Kompletní sortiment originálních náhradních dílů;
 • Rychlé vyřízení záruční i mimozáruční opravy;
 • Informace ohledně akcí a veletrhů, kterých se NAREX zúčastní.

U takto označených prodejců máte zaručenou odbornou způsobilost, vstřícné klientské prostředí i zprostředkování dalších služeb naší společnosti Narex s.r.o.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit pomocí webového kontaktního formuláře na webové stránce www.narex.cz/cs-cz/kontaktujte_nas nebo e-mailem na adresu narex@narex.cz, případně telefonicky na číslo +420 481 645 183.

K zobrazení přehledu prodejen s pečetí Autorizovaný prodejce Narex klikněte sem.

Váš tým NAREX

Vážení zákazníci,

 

na trhu se v poslední době objevují prodejci, kteří pod značkou NAREX nabízejí výrobky v neúplném rozsahu a pochybné kvalitě, čímž poškozují vaše práva.

Ve snaze ochránit vás před těmito nepoctivci upozorňujeme, že výrobky značky NAREX distribuujeme výhradně prostřednictvím smluvních prodejců. Společnost Narex s.r.o. neprovozuje žádný elektronický obchod (e-shop), ani žádnou kamennou prodejnu (značkovou prodejnu).

Smluvní prodejci jsou vám kromě samotného prodeje zboží povinni poskytnout následující služby:

 1. Bezplatné vyřízení záruční opravy na výrobky zakoupené v síti smluvních prodejců. Seznam smluvních prodejních míst je dostupný na www.narex.cz. Zboží zakoupeného u nesmluvního prodejce lze reklamovat pouze u tohoto prodejce a to se všemi souvisejícími náklady.
 2. Zaručí, že se nejedná o plagiáty (napodobeniny) našich výrobků, ani o tzv. šedý dovoz.
 3. Originální náhradní díly jsou garantovány výhradně u autorizovaných servisních míst a pouze s nimi také spolupracuje společnost Narex s.r.o. na řešení případných reklamací uplatňovaných zákazníkem. Seznam servisních míst je dostupný na www.narex.cz.
 4. Prezentace zboží na prodejně, která Vám dává možnost obeznámit se se strojem před samotnou koupí.
 5. Odborně vyškolený personál, který Vás seznámí s použitím, funkcemi a doporučenou údržbou zvoleného stroje.
 6. Společnost Narex s.r.o. nenese jakoukoliv zodpovědnost za případné škody na zdraví nebo majetku, pokud byly způsobeny v souvislosti s používáním nelegálně vyrobeného či prodávaného výrobku nesoucího značku NAREX. Pokud Vám prodejce uvedené služby odpírá či není schopen zajistit, informujte nás prosím na adrese narex@narex.cz.

Váš tým NAREX