JSME V TOM S VÁMI

Tisková zpráva | Česká Lípa | 1. 4. 2020

Nacházíme se nyní všichni ve složité situaci. Přesto se snažíme svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc a zachovat normální fungování společnosti. Prvořadé je pro nás zdraví jak našich zaměstnanců, tak zákazníků. Proto zachováváme naše poskytované služby prostřednictvím telefonu a elektronickou poštou. V době vládních bezpečnostních omezení v souvislosti s šířením viru COVID-19 jsme tady stále s vámi, připraveni zodpovídat dotazy, dodávat zboží a zajistit služby servisu.

Administrativní budova Festool s.r.o.

Výrobní závod v České Lípě
Doma jsme tady, v České Lípě. Výrobu jsme nikdy nepřerušili a nebude tomu tak ani v době krize způsobené nebezpečným virem. Výroba, která z převážné části probíhá v českolipském závodě funguje beze změn a dodávky zboží nejsou opožděny. Zaměstnanci jsou dobře chránění a pracují při zachování důležitých bezpečnostních předpisů a opatření.

Obchodní oddělení a prodej zboží
Drtivá většina prodejců umožňuje nákup v e-shopu nebo přešla na okénkový prodej či prodej na objednání a následné vyzvednutí. Naši zákazníci jsou převážně řemeslníci, stavební a výrobní podniky, ale i náročnější domácí kutilové. Dodávky strojů i spotřebního materiálu nejsou ohroženy.

V zákaznickém oddělení jsou denně přítomni pracovníci jak pro zpracování objednávek, tak pro poskytnutí poradenského servisu. Stačí se na nás obrátit na telefonu nebo mailu. Veškeré kontakty naleznete na webových stránkách https://www.narex.cz/cs-cz/kontakty.

Servis NAREX

Servis a podniková prodejna
V souvislosti s vládními omezeními a bezpečnosti zaměstnanců je servis a podniková prodejna v ulici U Kartounky v České Lípě pro veřejnost uzavřena. Opravy strojů a dodávky ale stále fungují. Zaměstnanci jsou přítomni a opravy běží. Veškeré objednávky oprav jsou vyřizovány po telefonu a e-mailu. Zaměstnanci vyřizují též požadavky na objednání náhradních dílů. Objednávat můžete na https://www.narex.cz/customsite-mvc/ekat.

Hodnoty tvoří firmu a firma tvoří hodnoty
Tradice propojená s osobitým přístupem, jistota i stabilní zázemí na českém trhu, přesně to jsou aspekty, na kterých si zakládáme.

Jsme stále s vámi a pandemie viru na tom nic nemění. Obchodní zástupci stále pracují a prodejci jsou jimi stále podporováni. U našich smluvních autorizovaných prodejců najdete jak naše prvotřídní zboží, tak poradenství a zajištění servisu. Jsme výrobcem spolehlivého a kvalitního elektronářadí už téměř 80 let.

Až 70 % naší výroby probíhá ve špičkově vybaveném českolipském výrobním závodě. Ačkoli některé elektronářadí vyrábíme pod přísným dohledem v zahraničí, stále si zakládáme na českých produktech. Jako jediný výrobce elektronářadí v České republice pracujeme s důmyslným systémem vyhodnocování zpětné vazby od uživatelů. Ve spojení s moderním přístupem jsme schopni přinášet na trh skutečně kvalitní a především spolehlivé elektronářadí.

Facebook NAREX

Marketing Narex, Česká Lípa