Kariéra ve společnosti Narex s.r.o.

Společnost Narex s.r.o. je český výrobce elektrického nářadí a příslušenství pro profesionály i kutily, který se pyšní více než 75 let dlouhou historií. Nářadí značky Narex je zejména díky vysoké kvalitě a dlouhé životnosti jedním z nejprodávanějších v České republice a na Slovensku. Společnost je zastřešená německým holdingem TTS Tooltechnic Systems, který je od svého založení v roce 1925 v rodinném vlastnictví. Lidský přístup, participace na úspěších firmy a příjemné pracovní prostředí jsou atributy, na kterých si velmi zakládáme.

Pro naši společnost Narex s.r.o. sídlící v České Lípě hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Elektromechanik (ž/m)
(pozice v České Lípě)

Pracovní náplň:

  • provádí opravy výrobků a záznamy o opravě
  • odpovídá za úplné a kvalitní provedení opravy
  • vystavuje požadavek na náhradní díly pro opravy, zajišťuje jejich evidenci a uskladnění
  • zodpovídá za řádnou evidenci skladovaných výrobků

Kvalifikační a další požadavky:

  • SOU nebo SOŠ vzdělání obor elektrikář
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • vhodné pro absolventy
  • nutná min. vyhláška 50/78 sb. §6
  • znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
  • zručnost, pečlivost
  • schopnost samostatné práce
  • flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • nadprůměrné platové ohodnocení
  • 13. plat
  • firemní benefity (Flexi pass aj.)
  • Sick days (zdravotní volno)

Vaši písemnou nabídku a případné dotazy k nabízené pracovní pozici očekáváme na e-mailové adrese kariera@festool.com nebo telefonu +420 481 645 132.