Aktuality

Česká Lípa | 9. 4. 2024

Povinnost uzavřít povinné ručení se nyní týká i elektrokoloběžek od Narexu

Jako výrobce koloběžek, který na trh dodal několik tisíc kusů těchto výrobků, považujeme za důležité, abychom vás seznámili s touto problematikou. Chtěli bychom zdůraznit, že jako výrobci dodržujeme všechny normy a regulace platné v době uvedení produktu na trh, avšak změny v legislativě, ke kterým došlo po tomto období, přesahují náš dosah. Proto všem našim zákazníkům, kteří si od nás koloběžku zakoupili doporučujeme zřídit povinné ručení.

>> více <<


Česká Lípa | 24. 11. 2023

NAREX navázal spolupráci se Skladonem. Cílem je příprava na expanzi a další růst značky

Přední český výrobce elektronářadí Narex s.r.o. oznámil, že po letech přesouvá svůj sklad z České Lípy do Mošnova. Nově mu totiž bude zajišťovat logistiku fulfillmentová společnost Skladon, která se o skladování i expedici objednávek stará např. českému výrobci ponožkobot firmě Skinners či prodejci outdoorového vybavení Kilpi. Cílem spolupráce je pro NAREX především zefektivnění logistických procesů, a to nejen v Česku, ale také v zahraničí. Právě expanzní přípravy na další trhy jsou totiž pro firmu aktuálně prioritou.

>> více <<


Česká Lípa | 14. 04. 2022

Česká firma Narex přichází s novou produktovou řadou Camouflage inspirovanou přírodou

Společnost Narex, česká značka kvalitního akumulátorového a elektrického nářadí, přichází letos na jaře s unikátní novou kolekcí s názvem Camouflage. Díky ní je firma schopna pokrýt většinu běžných aplikací v domácnosti i v dílně.

>> více <<


Česká Lípa | 27. 01. 2021

Jak se českolipskému Narexu dařilo v uplynulém roce?

Rok 2020 byl pro mnohé z firem velkou zkouškou. Zkouškou odolnosti a schopnosti vypořádat se s nečekanou situací, na kterou se nikdo nemohl připravit.

>> více <<


Česká Lípa | 18. 01. 2021

Pozvánka na PRVNÍ STAVEBNÍ ONLINE VELETRH

Vážení a milí příznivci značky Narex, dovolte nám pozvat Vás na historicky
PRVNÍ ONLINE STAVEBNÍ VELETRH

>> více <<