Pozvánka na PRVNÍ STAVEBNÍ ONLINE VELETRH

Česká Lípa | 18. 1. 2021

Vážení a milí příznivci značky Narex,
dovolte nám pozvat Vás na historicky
PRVNÍ ONLINE STAVEBNÍ VELETRH

Jde o jedinečný veletrh, kterého se prvně můžete zúčastnit bezpečně a z pohodlí domova. Ať už stavíte, rekonstruujete nebo jen přemýšlíte o budoucím vysněném domě, na online veletrhu se dostanete ke všem informacím a praktickým ukázkám stejně jako na klasickém veletrhu. Určený je pro řemeslníky, firmy i pro náročnější domácí kutily. Stejně jako nářadí Narex. Načerpejte hodnotné informace o strojích, příslušenství a zároveň se podívejte, jak fungují v praxi.

Pozvánka na Online stavební veletrh

Narex se stavebního veletrhu zúčastní společně se svou sesterskou značkou FESTOOL. Na společném virtuálním stánku Vám budou k dispozici naši zkušení předváděcí technici a obchodní tým. Za tým NAREX se Vám bude věnovat Jiří Poláček a Tomáš Pícha.

Na náš virtuální stánek se dostanete pomocí uvedeného odkazu, který bude aktivní ve dnech konání veletrhu: https://www.velon.cz/stanek/narexfestool

Vstupenky jsou zcela ZDARMA.
Pro získání vstupenky je nutné se registrovat na: https://www.velon.cz/register

Veletrh se koná ve dnech 22. a 23. ledna 2021 vždy od 9:00 do 18:00 hodin.

Pozvánka

Po vstupu na stánek si můžete zvolit jednoho člena našeho týmu, se kterým se můžete spojit přes online kameru a pečlivě Vám ukáže a vysvětlí vše, co Vás bude zajímat. Pokud bude u předváděcího technika svítit červená na semaforu, znamená to, že se věnuje zákazníkovi, který se připojil před Vámi. V tom případě můžete vstoupit do chatovací místnosti, kde budou připraveni pracovníci, kteří též mohou zodpovědět dotazy. Na stánku mohou být současně připojeni až 4 návštěvníci veletrhu.

Je to premiéra pro Vás i pro nás, avšak věříme, že i tak si spolu další veletrh užijeme stejně tak, jako všechny ostatní 🙂

Brzy na viděnou!
Tým Narex

Facebook NAREX

Marketing Narex, Česká Lípa