Adresy a kontakty

Narex s.r.o.
Chelčického 1932
470 01 Česká Lípa
Česká republika

Tel.: +420 481 645 183
E-mail: narex@narex.cz

IČO: 48293181
DIČ: CZ48293181

Spoločnosť bola zapísaná dňa 5. 8. 1993 v Obchodnom registri Krajského súdu v Ústí nad Labem, spis. značka C5210


Firemná správa

Jaroslav Hybner
Funkcia:  Riaditeľ spoločnosti, Prokurista
Jitka Zahrádková
Funkcia:  Prokurista
Maciej Stajkowski
Funkcia:  Konateľ spoločnosti
Jana Caklová
Funkcia:  Asistentka
Telefón: +420 481 645 183
E-mail: Jana.Caklova@narex.cz
Jan Havránek
Funkcia:  Obchodný riaditeľ
Telefón: +420 481 645 473
E-mail: Jan.Havranek@narex.cz

Zakázkové oddelenie (vnútorná slúžba)

  • Prijíma objednávky strojov, príslušenstva a náhradných dielov;
  • Overovanie množstva tovaru na sklade;
  • Podáva informácie o stave zákazky;
  • Rieši reklamácie dodávok tovaru;
  • Rieši fakturáciu dodávok (platby, nedoplatky, dobropisy, dopravné, …).

Možnosti zasielania objednávok:

Poštou:

Narex s.r.o
objednávka
Chelčického 1932
470 01 Česká Lípa

E-mailom: Ladislav.Venc@narex.cz
Faxom: +420 487 823 207

Poznámka: Z dôvodu archivácie obchodnej komunikácie prijímame objednávky len písomnou formou prostredníctvom e-mailovej schránky, faxu, prípadne poštou. Autorizovaní obchodní partneri môžu pre objednávanie využiť on-line objednávkový systém na partnerskom portáli Narex s.r.o.

Ladislav Venc
Funkcia:  Podpora predaja, informácie o náhradných dieloch
Telefón: +420 481 645 471
E-mail: Ladislav.Venc@narex.cz

Obchodný zástupcovia

  • Navrhujú obchodné podmienky s predajcami;
  • Informujú o sortimente, cenách, novinkách a akciách;
  • Zabezpečujú prezentačné systémy – prezentáciu výrobkov, tlačoviny, reklamné predmety;
  • Dojednávajú predvádzacie akcie.

pre Čechy a Moravu

Karel Buchta
Funkcia:  Obchodní zástupce
– južné Čechy
– západné Čechy
Telefón: +420 602 120 636
E-mail: Karel.Buchta@narex.cz
Tomáš Pícha
Funkcia:  Obchodný zástupca
– Praha
– severné Čechy
– severozápadné Čechy
Telefón: +420 702 217 602
E-mail: Tomas.Picha@narex.cz
Martin Mejtský
Funkcia:  Obchodný zástupca
– stredné Čechy
– východné Čechy
Telefón: +420 731 566 292
E-mail: Martin.Mejtsky@narex.cz
Jiří Pokorný
Funkcia:  Obchodný zástupca
– jihovýchodné Čechy
– južná Morava
Telefón: +420 602 592 754
E-mail: Jiri.Pokorny@narex.cz
Milan Široký
Funkce:  Obchodný zástupca
pre kľúčových zákazníkov
Telefón: +420 724 822 523
E-mail: Milan.Siroky@narex.cz

pre Slovensko

Ľubica Šramková
Funkcia:  Obchodný zástupca
– západné Slovensko
Telefón: +421 911 778 527
E-mail: Lubica.Sramkova@narex.cz
Jaroslav Repka
Funkcia:  Obchodný zástupca
– východné Slovensko
Telefón: +421 911 778 528
E-mail: Jaroslav.Repka@narex.cz

Servis

  • Zaisťuje záručné a pozáručné opravy;
  • Prijímá a vybavuje požiadavky na servis;
  • Rieši dopravu tovara do a zo servisu;
  • Riešenie reklamácií a oprav.
Karla Pětioká
Funkcia:  Vedúci servisu
Telefón: +420 481 645 460
E-mail: Karla.Petioka@narex.cz
Miroslav Daníček
Funkcia:  Reklamačný technik
Telefón: +420 481 645 465
E-mail: Miroslav.Danicek@narex.cz
Michal Dvořák
Funkcia:  Záručný a pozáručný servis
Telefón: +420 724 778 529
E-mail: Michal.Dvorak@narex.cz

Nákup

Věra Hrebíčková
Funkcia:  Managerka nákupu
Telefón: +420 481 645 227
E-mail: Vera.Hrebickova@narex.cz
Bc. Simona Vencláková
Funkcia:  Disponentka nákupu
Telefón: +420 481 645 476
E-mail: Simona.Venclakova@narex.cz

Marketingové služby

Miloslav Kolomazník
Funkcia:  Produktmanažer
Poradenstvo ohľadom použitia elektronáradia a príslušenstva značky Narex pre:
– akumulátorové náradie
– vŕtačky
– kladivá
– rázové uťahovače
– miešadlá
Telefón: +420 481 645 185
E-mail: Miloslav.Kolomaznik@narex.cz
Zbyněk Bureš
Funkcia:  Produktmanažer
Poradenstvo ohľadom použitia elektronáradia a príslušenstva značky Narex pre:
– brúsky uhlové
– brúsky priame
– brúsky vibračné
– píly kotúčové
– píly listové
– píly reťazové
– nožnice
– prestrihávače
– horné frézky
– hoblíky
Telefón: +420 481 645 196
E-mail: Zbynek.Bures@narex.cz
Michal Dvořák
Funkcia:  Produktmanažer
Poradenstvo ohľadom použitia elektronáradia a príslušenstva značky Narex pre:
– vŕtačky magnetické
– vysávače
Telefón: +420 724 778 529
E-mail: Michal.Dvorak@narex.cz
Martin Semerád
Funkcia:  Produktmanažer
Poradenstvo ohľadom použitia príslušenstva značky Narex
Telefón: +420 481 645 480
E-mail: Martin.Semerad@narex.cz
Irena Šimková
Funkcia:  Riadi reklamu a propagáciu značky Narex
Zodpovedá za tlačenú a on-line reklamu
Telefón: +420 481 645 492
E-mail: Irena.Simkova@narex.cz
Lucie Dneboská
Funkcia:  Správa reklamných predmetov
Veľtrhy a výstavy - zabezpečuje účasť na veľtrhoch a výstavách
Veľtrhy a výstavy - koordinácia
Produktové školenia - koordinácia
Telefón: +420 481 645 474
E-mail: Lucie.Dneboska@narex.cz
Pavla Rivolová
Funkcia:  DTP a grafika
Tvorba sprievodnej dokumentácie k výrobkom, katalógy, cenníky, produktové tlačoviny
Telefón: +420 481 645 475
E-mail: Pavla.Rivolova@narex.cz
Jiří Poláček
Funkcia:  Predvádzací technik
Koordinace predvádzacích akcií
Telefón: +420 602 120 634
E-mail: Jiri.Polacek@narex.cz

Správa IT a webových stránek

Tomáš Kolč
Funkcia:  Ošetruje internetové stránky
Ošetruje partnerský portál
Pripravuje zprievodné dokumenty k výrobkom
Telefón: +420 481 645 262
E-mail: Tomas.Kolc@narex.cz