Pracovní pomůcky

Rozdělení této skupiny:

Produkty v této kategorii:

TB15 Handy

Obj. č.: 65405490

Sticker 1

Přenosná taška na nářadí - Samostatně neprodejné! Bližší informace hledejte v naší akční nabídce TOOL MIX. - Konstrukce z pevné a odolné tkaniny a vyztuženým dnem. Otevřený korpus pro snadný přístup k obsahu. Vnitřní sortéry a velké množství otevřených a krytých kapes pro optimální organizaci. Ergonomické pryžové držadlo a nastavitelný ramenní popruh pro jednoduchou manipulaci.

PNR Cart 70

Obj. č.: 65405491

Sticker 1

Mobilní skládací přepravka - Samostatně neprodejné! Bližší informace hledejte v naší akční nabídce TOOL MIX. - Bytelná, skládací přepravka s nosností až 70 kg! Ideální pomocník pro řemeslo i volný čas. Teleskopické madlo a gumová kolečka pro snadnou manipulaci a transport. Jednoduchá, stohovatelná konstrukce.

34-Tool Box

Obj. č.: 65405489

Sticker 1

Sada profesionálních ručních šroubováků - Samostatně neprodejné! Bližší informace hledejte v naší akční nabídce TOOL MIX. - 34dílná kombinovaná sada klasických CrV ručních šroubováků a mikrošroubováků v přehledném závěsném organizéru.

5in1 ERS EASY

Obj. č.: 65405488

Sticker 1

Sada profesionálních ráčnových šroubováků - Samostatně neprodejné! Bližší informace hledejte v naší akční nabídce TOOL MIX. - Ergonomický šroubovák s ráčnovým mechanizmem (72 zubů) a sada pěti vyměnitelných nástavců z vysoce kvalitní nástrojové oceli S2 pro přesné dotahování a povolování jednou rukou.

6-SET WG/FG

Obj. č.: 65405480

Sticker 1

Sada víceúčelových pracovních rukavic - Samostatně neprodejné! Bližší informace hledejte v naší akční nabídce TOOL MIX. - Bezprsté rukavice FG-L - Pracovní rukavice WG-XL - Flexibilní, komfortní, ergonomické rukavice s širokým rozsahem použití a dobrou mechanickou odolností. Moderní design z lehkého, pružného a prodyšného materiálu PU/NUBUCK. Pěnové dlaňové vycpávky snižují otřesy a tlumí nárazy. Jednovrstvý strečový materiál pro vynikající hmatový pocit.

Doporučené příslušenství pro:

HX LED 150

Kapesní LED svítilna

HX LED 150

Technické parametry
Světelný tok150 lm
Celkový výkon1,5 W
Doba svíceníaž 15 hod
Objednací číslo65405281

Patříte mezi zastánce tradičních volnočasových aktivit? Jste nadšeným sportovcem, turistou, chalupářem, anebo „jen“ rodičem? Předáváte své bohaté zkušenosti svým nejbližším a nejmenším? Trávíte se svými ratolestmi volný čas a záleží vám na jejich bezpečí? Máte rádi zábavu?